Ogłoszenia w kategorii: "Dam "

p.kleban@promedica24.pl tel. 502 626 445

Opiekun - Opiekunka seniorów Niemcy. Kurs niemieckiego w Suwałkach

Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech! Praca na stałe lub na zastępstwo od zaraz! Zapewniamy legalną i bezpieczną pracę z zamieszkaniem u podopiecznego, pełen pakiet świadczeń, ubezpieczenie, ZUS, wyżywienie i przejazd. Promedica24

bok.ubieram@wp.pl 606128838

Zatrudnimy do pracy

Sieć sklepów UBIERAM zajmująca się handlem odzieżą poszukuje do pracy ekspedientek w nowo otwieranym sklepie w Ełku. Jeżeli jesteś miła, uśmiechnięta i masz chęci do pracy ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. CV przesyłamy na: bok.ubieram@wp

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Jesteś doskonały w planowaniu? Świetnie sobie radzisz z układaniem harmonogramów, a ponad to lubisz kontakt z ludźmi? Zostań rejestratorką medyczną!

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy: www.zak.edu.pl/formularz i rozpoczniesz naukę w Żaku. Zdobądź dyplom i rozpocznij pracę w uznawanym środowisku! Nie czekaj do września! Zapisz się już dziś i rozpocznij zajęcia w lutym.

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Jesteś osobą rzeczową, skrupulatną i lubisz obracać pieniędzmi?! Zostań technikiem rachunkowości i podejmij pracę w księgowości!

Wykorzystaj swoje umiejętności! Zdobądź dyplom technika rachunkowości i rozpocznij pracę w jednym z najbardziej docenianych zawodów. zapisz się online: www.zak.edu.pl/formularz lub przyjdź do sekretariatu Szkoły Żak w Suwałkach, ul. Noniewicza 85f

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Kuszą Cię zagraniczne oferty pracy? Chcesz sprawdzić się jako opiekun osób starszych? Zdobądź niezbędne przygotowanie zawodowe i rozpocznij pracę!

Zapisz się online: www.zak.edu.pl/formularz lub przyjdź do sekretariatu szkoły Żak w Suwałkach, ul. Noniewicza 85f. Zapisz się już dziś i rozpocznij zajęcia w lutym. Opiekunka środowiskowa z językiem niemieckim i migowym- zaocznie, ZA DARMO!

krzychot@op.pl 792-000-085

PRACA FERMA DROBIU KRASNOPOL

SZUKAM PRACOWNIKA FERMA DROBIU KRASNOPOL.

info@britishplus.pl 698806065

praca dla lektora języka angielskiego w Gołdapi

Centrum Językowe British PLUS poszukuje lektora do przeprowadzenia kursu z języka angielskiego - miejsce pracy : GOŁDAP (zajęcia od 8 - 14). Wymagane wykształcenie filologiczne i doświadczenie. CV proszę przesłać na adres : info@britishplus.pl

kuleczka@fejm.pl 662162667

Praca fizyczna od marca/kwietnia. Pełen etat.

Firma zajmująca się zakładaniem terenów zieleni, poszukuje pracowników do prac fizycznych. Wymagania: znajomość roślin, umiejętność posługiwania się narzędziami i sprzętem ogrodniczym, osoby dyspozycyjne, mobilne, silne fizycznie, niepalące. Praca od marca/kwietnia, cały etat. Mile

arkadiusz.borowy@gmail.com 604606949

Zatrudnię Kierowce z kategoria C+E

Zatrudnie Kierowce na ciagnik siodłowy + naczepa firanka z kat C+E. Relacje Polska Litwa Lotwa. Kazdy Weekend w domu. Wiecej Informacji pod nr telefonu. 604 606 949.

sofix@vp.pl 602 773 855

Pracownik biurowy

Dynamicznie rozwijająca sie firma transportowo - drogowa PPHU TRANS - KAPS zatrudni osobę na stanowisko „Pracownik administracyjno - biurowy” Do obowiązków należeć będzie: - Wyszukiwanie i realizacja ofert przetargowych - Pomoc w koordynacji transportu międzynarodowego - Pozyskiw

arek.prelewicz@gmail.com 664959145

Sprzedawca Piekarnia Oskroba - sklep w Olecku.

Piekarnia Oskroba poszukuje sprzedawców do sklepu piekarniczo -cukierniczego w Olecku . Poszukujemy osób z pozytywną energią, łatwo nawiązującymi kontakt z klientem otwartych na nowe wyzwania. Oferujemy pakiet szkoleń, umowę o pracę na pełen etat.

suwalki.kierownik@catermed.com.pl .

Zatrudnimy pomoc kuchenną

Zatrudnimy osobę na stanowisko pomoc kuchenna na kuchni w szpitalu. Oferujemy pracę w sympatycznym zespole, z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę. Oczekujemy książeczki sanitarnej (warunek konieczny). Mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni i stopień niepełnosprawności. Osob

jurata00@poczta.onet.pl 692357861

Nauka gry na SKRZYPCACH I PIANINIE dla każdego!

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im F. Chopina, o wykształceniu pedagogiczno-instrumentalnym, udzieli lekcji gry na skrzypcach i pianinie od podstaw do poziomu akademickiego, oraz pomoże w ćwiczeniu i rozwijaniu umiejętności. Możliwa jest także pomoc z kształcenia słuchu i rytmiki.

e.karwacka@promedica24.pl 502626447

Zostań Opiekunem Seniora w Niemczech Promedica24

Pracuj jako Opiekunka seniorów w Niemczech. Nie znasz języka, a masz doświadczenie w opiece? Organizujemy kursy językowe bez kaucji. Zapisz się już dziś!

centrum_opalowe@wp.pl +48 530339802

ZATRUDNIĘ KIEROWCE C+E

Firma CENTRUM OPAŁOWE S.C. zatrudni kierowcę kat.C+E w transporcie materiałów sypkich. Oferujemy korzystne warunki finansowe i zatrudnienia.

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Siłownie, kluby fitness i centra sportowe, wyrastają jak grzyby po deszczu! W każdym z tych miejsc potrzebna jest specjalistyczna kadra!

Zostań instruktorem fitness i wybierz miejsce dla siebie. Zapisz się już dziś w sekretariacie Szkoły Żak w Suwałkach, ul. Noniewicza 85f lub wypełnij formularz online: http://www.zak.edu.pl/formularz. Zdobądź kwalifikacje i rozpocznij pracę!

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Wyobraź sobie świat bez komputerów…. A teraz pomyśl o świecie bez informatyków! Nierealne?!

Zapewnij sobie bezpieczną przyszłość zawodową i zostań technikiem informatyki! Wypełnij formularz http://www.zak.edu.pl/formularz, i rozpocznij naukę w Żaku już w lutym

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Uwielbiasz zapach świeżo ściętych kwiatów i w kwiaciarni mógłbyś siedzieć godzinami? Nic prostszego – zostań florystą!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy http://www.zak.edu.pl/formularz lub odwiedź nas w sekretariacie szkoły Żak w Suwałkach, ul. Noniewicza 85f (obok księgarni Kruk). Rozwiń swoją wiedzę i zdobądź pracę marzeń! Nie czekaj do września! Rozpocznij naukę w lutym

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Chcesz pracować w dużej firmie i zajmować odpowiedzialne, dobrze płatne stanowisko? Nic prostszego! Zostań specjalistą do spraw BHP!

Wystarczy tylko minuta, aby wypełnić formularz online: http://www.zak.edu.pl/formularz i rozpocząć naukę w Żaku. W naszej szkole policealnej zdobędziesz rzetelną wiedzę i kwalifikacje upoważniające do wykonywania tego zawodu.

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Ośmiogodzinny dzień pracy, obowiązkowa przerwa śniadaniowa i niezliczona ilość przerw na kawę To właśnie praca w administracji!

Jeśli marzysz o pracy za biurkiem, zapraszamy do Żaka! Z nami zdobędziesz tytuł technika administracji – Zaocznie i zupełnie za darmo. Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz i rozpocznij naukę już w lutym!

gosiaczek78@vp.pl 695969382

Zatrudnię

Zatrudnię opiekunkę do dzieci -wiek 6 i 9 lat.Praca na osiedlu Północ w Suwałkach.Kontakt pod nr telefonu 695969382

aomilian@o2.pl 577076272

Zatrudnię technika farmacji w Olecku

Prywatna apteka w Olecku zatrudni technika farmacji. Kontakt pod numerem telefonu 577076272.

aomilian@o2.pl 577076272

Zatrudnię kierownika apteki w Olecku

Prywatna apteka w Olecku zatrudni magistra farmacji na stanowisku kierownika. Kontakt pod numerem telefonu 577076272.

praca@reso.com.pl 87-565 45 19

Referent ds likwidacji szkód -RESO Europa Service Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Zapewnienie sprawnej i terminowej likwidacji szkód; Samodzielne prowadzenie procesu likwidacji szkody; Ustalenie zakresu odpowiedzialności, analiza zgromadzonych informacji w szkodzie; Ocena zasadności roszczeń odszkodowawczych.

praca@reso.com.pl 87-565 45 19

Referent ds. informacji ubezpieczeniowej - RESO Europa Service Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Obsługa połączeń przychodzących od Klientów; Przyjmowanie zgłoszeń szkód i rejestracja w systemie; Udzielanie informacji na temat ubezpieczeń; Kompleksowa obsługa Klienta

jola.rudziewicz@gmail.com 501358655

kierowca C+E

zatrudnimy kierowcę kat C+E w ruchu krajowym stałe trasy Suwałki -Świecie ciągnik siodłowy +cysterna

biuro@cels.pl 87 565 34 83

Konsultant telefoniczny

Firma CELS poszukuje osoby na w/w stanowisko. Od kandydatów oczekujemy: dobrej znajomości obsługi komputera, znajomości technik sprzedaży, poprawnej dykcji oraz wysokiej kultury osobistej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z LM.

praca@reso.com.pl 87-565 45 19

Referent ds. obsługi brokerskiej - RESO Europa Service Sp. z o.o.

Kompleksowa obsługa brokerów ubezpieczeniowych poprzez utrzymywanie bezpośredniego kontaktu oraz odpowiadanie na zapytana ofertowe i przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych; programów ubezpieczeniowych, sprzedaż za pośrednictwem brokerów.

praca@reso.com.pl 87-565 45 19

Referent ds. windykacji - RESO Europa Service Sp.z o.o.

Referent ds. windykacji - Miejsce pracy: Suwałki Zakres obowiązków: • Telefoniczna i korespondencyjna obsługa klienta w zakresie windykacji; • Weryfikacja zasadności kierowania roszczeń do klientów; • Wspieranie działu w zakresie bieżącej działalności.

praca@reso.com.pl 87-565 45 19

Referent ds. rozliczeń - RESO Europa Service Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Suwałki (Praca dwuzmianowa: 06:00-14:00, 14:00-22:00) Zakres obowiązków: Wprowadzanie poprawnych danych z polis do systemu; Weryfikacja ujętych wartości oraz zainkasowanych składek; Współpraca z agentami w zakresie rozliczeń; Archiwizacja

praca@reso.com.pl 87-565 45 19

Referent ds. finansowych - RESO Europa Service Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Przygotowywanie, weryfikacja i rozliczanie dokumentów dotyczących ubezpieczeń; Wprowadzanie dokumentacji do systemu, analizowanie i bieżące archiwizowanie; Współpraca i dbanie o dobre relacje z Klientami i agentami.

suwalki@zak.edu.pl 875663420

BEZPŁATNE, Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych „Żak” -Rekrutacja zimowa trwa

Pracujesz ale nie ukończyłeś jeszcze szkoły średniej? Szukasz pracy ale ogranicza Cię brak wykształcenia średniego? Nie czekaj do września! Zapisz się do Żaka i ukończ LO zaocznie i całkowicie ZA DARMO www.zak.edu.pl/formularz i rozpocznij zajęcia w lutym

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Ośmiogodzinny dzień pracy, obowiązkowa przerwa śniadaniowa i niezliczona ilość przerw na kawę - To właśnie praca w administracji!

Jeśli marzysz o pracy za biurkiem, zapraszamy do Żaka! Z nami zdobędziesz tytuł technika administracji – Zaocznie i zupełnie za darmo. Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz Nie czekaj do września! Rozpocznij naukę w lutym.

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Uwielbiasz zapach świeżo ściętych kwiatów i w kwiaciarni mógłbyś siedzieć godzinami? Nic prostszego – zostań florystą!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy http://www.zak.edu.pl/formularz lub odwiedź nas w sekretariacie szkoły Żak w Suwałkach, ul. Noniewicza 85f (obok księgarni Kruk). Rozwiń swoją wiedzę i zdobądź pracę marzeń! Nie czekaj do września! Zapisz się już dziś!

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Farbowanie, modelowanie, strzyżenie i wymyślne fryzury to Twoja pasja? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i zająć się fryzjerstwem zawodowo?!

Zapraszamy do Żaka! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz lub zapisz się na zajęcia w sekretariacie szkoły Żak w Suwałkach, ul. Noniewicza 85f (obok księgarni Kruk). Otwórz z nami drzwi do fryzjerskiej kariery!

suwalki@zak.edu.pl 875663420

Chciałbyś pracować w jednej z luksusowych klinik lub ekskluzywnym centrum medycznym? Boisz się, że brak Ci odpowiednich kwalifikacji? Zmień to!

Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz i zdobądź dyplom rejestratorki medycznej. Nie zwlekaj, dołącz to naszego grona słuchaczy! Nie czekaj do września! Zapisz się już dziś i rozpocznij zajęcia w lutym.